3103
2017
Gergi tavan 2017 fiyatları, barisol tavan 2017 fiyatları,Germe tavan 2017 fiyatları,strech ceiling  2017  sales, istanbul gergi tavan,gergi tavan fiyatları,gergi tavan m2 fiyatları

Gergi tavan 2017 fiyatları,gergi tavan m2 fiyatları

Gergi tavan 2017 fiyatları

Gergi tavan 2017 fiyatları, barisol tavan 2017 fiyatları,Germe tavan 2017 fiyatları,strech ceiling  2017  sales, istanbul gergi tavan,Gergi tavan sistemleri , led aydınlatma alanında kullanılan yeni trend bir dekorasyon malzemesidir. Bulunduğu alana derinlik duygusu katan ve estetik bir görünüm sağlayan bu dekoratif ürün, ısıtma yöntemi ile istenilen forma girebilmektedir.

Bir zar görevi gören PVC esaslı membranların alüminyum profillere gerilerek uygulandığı gergi tavan sistemleri; lake, saten, metalik, transparan gibi dokular ve renklilik açısından da çeşitlilik gösterir. Her dokunun kendine has özelliklere sahip olması ise, germe tavan sisteminin uygulanacağı alana olan uyumluluğuna göre seçenekleri arttırır.

Bu seçeneklerden size ve zevkinize uygun olan renk ve dokudaki modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinizde görmek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak, dikdörtgen, düz, dalgalı ve kare olmak üzere birçok geometrik şekli alabilen gergi tavan sistemleri; PVC (polivinil klorür) malzemesinden oluşması nedeni ile esnek bir yapıya sahiptir. Bu esneyebilen yapısı sayesinde, ölçülendirmede kolaylık sağlaması yanı sıra; kullanıldığı mekana göre farklı tasarımlar oluşturabilme imkanı tanır. Asimetrik, üç boyutlu, yuvarlak gibi birbirinden farklı birçok forma giren germe tavan sistemi ile yaratıcılığınızı kullanarak yeni dizaynlar oluşturabilirsiniz,gergi tavan fiyatları ve gergi tavan m2 fiyatları için lütfen arayınız