Tezgah arası cam, cam mutfak yada Mutfak tezgah arası cam panel imalat ve montajını İstanbulun her noktasına en uygun fiyatlara milyonlarca model arasından istediğinizi seçip en kısa sürede Altav Yapı kalitesinde yaptırabilirsiniz. Uv Baskı makinemizden istediğiniz görseli istediğiniz ebatlarda hazırlıyoruz. isterseniz montaj ekibimiz gelip keşif yapıp ölçüleri aldıktan sonra kurulum aşamasına geçebilirsiniz. Mutfaklara can veren tezgah arası cam paneller, birbirinden güzel uygulamalarla anahtar teslim monte edilmektedir. 

Özellikle de Mutfak Tezgah Arası 3D Cam Panel Modelleri mutfak dekorasyonu için yepyeni ve çok özel bir anlayış getirmiş durumdadır. Modern Mutfak Dekorasyon Önerileri için ilk sıralarda yer alan 3d tezgah arası cam paneller yeni sezonda kesinlikle adından sıkça söz ettirmektedir. Birbirinden eşsiz ve harika modelleri ile mutfaklarında farklılık ve tarz yaratmak isteyenler için muhteşem bir üründür. Uzun yıllara varan hizmet geçmişi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Altav Yapı olarak zevkinize uygun farklı tasarımlarla sizleri bekliyoruz.

Tezgah arası cam ısıya ve suya karşı dayanıklılığı, bakım kolaylığı, darbelere karşı dayanıklılığı, temizliği, hijyenik ve sağlıklı bir yapıya sahip olduğu için önerilebilecek en uygun malzemedir. Cam mutfak kullanılan malzeme çok sağlam ve yüksek güvenirlikli temperli camdır. Kırılması hemen hemen imkansızdır, ancak çok güçlü bir darbe durumunda kırılma meydana gelebilir. Renkli tezgah arası cam panel, şeffaf veya opak, parlak veya mat olabilir, dökme veya lake ile boyanabilir. Cam panel sistemler her durumda, yansıtıcı etkisi özellikle küçük ve loş ışıklı alanlar için mükemmeldir. Birden fazla renkte mevcuttur ve çok beyaz bir mutfağa biraz sevinç vermek için idealdir. Cam tezgah arası mutfaklarınıza modern ve şık bir hava katar. 

Tezgah arası cam modelleri