Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Aynalar, zarif görünümüyle bilinir, bu nedenle bazen kenarlı aynalardan daha üstün olduğu kabul edilir. Farklı şekil ve boyutlarda gelirler ve görüntülerin tam bir kopyasını verecek kadar tatlı olsalar da, çok çeşitli tarzlarda gelirler. Bu aynalar Şömine üstüne, yatak odasına veya banyoya yerleştirilebilir. Son olarak, şekilleri ve kuaförlerinki tamamlayıcı olduğundan, her biri fırçalama, tıraş veya makyaj dahil olmak üzere hazırlık için gereken maksimum etkiyi verdiğinden, bir odaya yerleştirilmesi idealdir.

Eliptik ayna asmak, basit bir alanı daha büyük bir şeye dönüştürebilir. Günümüzde aynalar, asıl işlevlerinden çok dekoratif amaçlarıyla tanınmaktadır. Artık birçok ev sahibi aynaları, yeni bir görünüm vermek veya bir odanın genel görünümünü iyileştirmek için ev için yararlı aksesuarlar olarak görüyor. 

Duvara dekoratif elips ayna asmak hem daha geniş bir görünüm kazandırabilir hem de odanın aydınlatma koşullarını iyileştirebilir. Dekoratif bir oval ayna, şüphesiz bir odanın dekoruna sade ve zarif bir ektir.

Evlerin banyolarında kullanılan bu eliptik aynalar ve özel yapım en büyük ayna, özellikle çerçevesi yatak başlığı ve odadaki diğer mobilyalarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmışsa, yatak odasında bir makyaj masasının üzerine oturarak inanılmaz bir görünüme sahip oluyor. Ayrıca motel odaları, oteller, bay ve bayan moda mağazalarındaki konferans salonları gibi birçok yerde kullanılmaktadırlar. Aslında bu aynalar çok çeşitli ebat ve çerçevelerde kolaylıkla üretilebildiği için hemen hemen her yere yerleştirilebilirler.

Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Ayna Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Ayna Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Ayna Dekoratif Elips Ayna, Çerçeve içi Elips Ayna

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA