Duvarlarını sanatsal cam tablo ile daha şık ve zarif bir hal alsın. İşyeriniz, eviniz, salon ve koridorlarınız, banyo ve mutfaklarınız kısacası tüm yaşam alanlarınızda cam tabloya yer verebilirsiniz.

Cam Tablo Nedir?

Cam tablo, adındanda anlaşılacağı üzerine istediğiniz görseli  extra clear temperli cam üzerine uv baskı makinesinden ultra viole ışınlarla görüntünün aktarılmasıdır. Kırılmaz extra clear camın tercih edilmesi baskıyı daha canlı göstermesi ve kırılmaz olması hasebiyle tercih edilir. UV Baskı dışındaki tüm baskılar, kalıcı değildir, ısıya ve ışığa uzun ömürlü mukavemet gösteremezler.

Cam Tablo Fiyatları

Cam tablo fiyatları, ölçü ve sipariş adetine göre değişmektedir.  Fiyatı belirleyen diğer parametreler ise kullanılan camın tercihidir. Müşteri Extra clear cam yerine sadece temperli cam tercih ederse maliyetler biraz daha düşebilir, fakat görüntü canlılığıda aynı orantıda düşecektir.

Cam Tablo Avantajları

Cam tablo diğer tablolara göre daha az maliyetlidir. Size kalan görseli belirlemek ve ölçüyü ayarlamaktır. Portatif taşınabilir birhalede getirebilirsiniz. Arzu ederseniz şık çerçevelerle daha zarif bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.  Silinmesi kolaydır, çok basit bir şekilde temizlenebilir.  Uzun ömürlü ve görsel solması olmaz. 

cam tablo fiyatları, cam tablo baskı, cam tablo kişiye özel, cam tablolar büyük, cam baskılı tablo, cam üzerine tablo, cam tablo modelleri, cam tablo çerçeve, dekoratif cam tablo, dekor sanat cam tablo, temperli cam tablo, floral cam tablo, cam görünümlü tablo, ışıklı cam tablo, cam tablo imalatı, cam tablolar istanbul, cam işlemeli tablo, cam işleme tablo, cam kanvas tablo, cam tablosu nedir, cam osmanlı tablosu, cam pano tablo, cam parçalı tablo, cam resimli tablolar, cam tablo seti, soyut cam tablo, uv cam tablo,glass tableau