Akardeon sineklik, Katlanır sineklik, Plise sineklik, Menteşeli sineklik , İçeri açılan sineklik, Sürgülü sineklik, Kapı sineklik, Pencere sineklik, Sineklik modelleri, Sineklik fiyatları, Evinizi açık havaya açın. Havanın içeri girmesine izin verin ve böcekleri dışarıda tutun.

Sineklik Modelleri ve Fiyatları İstanbul

Ev ya da yazlık için sineklik fiyatları hakkında bilgi almak içn bizi aramanız yeterlidir. Ücretsiz olarak yapılan keşif hizmetinin ardından size en iyi sineklik fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Altav Yapı olarak en iyi işçilik ve malzeme kalitesi politikamızdan hiç bir ödün vermeden sizleri en uygun ödeme koşulları ile sineklik sahibi yapmaktayız. Sineklik çeşitlerimiz ve modellerimiz hakkında detaylı bilgi için sitemizdeki ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.
 
Hemen şimdi sizler de oldukça uygun fiyatlar karşılığında dilediğiniz gibi bir sineklik modeli yaptırabilirsiniz. Bu sineklikler sayesinde evinizde herhangi bir sinek, böcek derdi olmadan dilediğiniz gibi vakit geçirme şansını elde edebilirsiniz. Firmamız sizlere oldukça kaliteli ürünler ve bütçenize uygun fiyatlar karşılığında memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır.
 
Hizmet kalitemizi üst düzeyde tutmak için müşterilerimizin beklentilerine yönelik üretim yapmaktayız. Güvenilir, kaliteli ve dayanıklı ürünlerimizi web sitemizden inceleyerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Sineklikler ihtiyaç duyulan pencere ve kapı gibi yerlere uygulanmaktadır. Özellikle yaz ayı için oldukça gerekli bir üründür. Sektörde en uygun ücretlerde ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile istediğiniz sinekliğe sahip olabilirsiniz. Sineklik modelleri kolaylıkla kapı ve pencereye takılabilir. Tercih edeceğiniz modele göre takma stili değişmektedir. Dolayısı ile sinekliği kendi kendinize takabilirsiniz. Eğer sipariş verdiğiniz sinekliğiniz tel veya tüldense öncesinde metre ile takacağınız yerin ölçüsünü almalısınız. Aynı zamanda ölçülerin sağına ve soluna 2 cm daha ekleyerek sinekliğinizi kesmelisiniz. Kapı ve pencere bant ile kolayca yapıştırabilirsiniz.

Sineklik Modelleri Nelerdir?

 1. Kapı sineklik modelleri,
 2. Cam ve pencere sineklik modelleri,
 3. PVC sineklik modelleri,
 4. Akordiyon sineklik modelleri,
 5. Stor sineklik modelleri,
 6. Menteşeli sineklik modelleri,
 7. Kayar sineklik modelleri,
 8. Piliseli sineklik modelleri,
 9. Katlanır sineklik modelleri,
 10. Sürgülü kapı sineklik modelleri,
 11. Kedi sinekliği,
 12. Köpek sinekliği,
Özellikle evcil hayvanların giriş çıkışını rahatlıkla yapabilmesi ve evinizi sineklerden korumak için kedi ya da köpek sineklik modellerini tercih edebilirsiniz. Sinekliği kullanmak istediğiniz yerin ölçüsünü alarak kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.
 
Pencerelerin standart ölçüleri 70×140 cm en ve boy oranına sahiptir. Aynı zamanda kapı standart ölçüleri 90×210 cm oranındadır. Sineklik fiyatlarımız hakkında iletişim adreslerimizden veya web sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Sineklik modelleri ve renkleri müşterilerimizin istediğine bağlı olarak değişir. Bu doğrultuda tel görünümü renk ve renkli bir sinekliğin fiyatı farklıdır. Ayrıca tek kapılı veya çift kapılı olarak sipariş oluşturabilirsiniz.
Dilerseniz semtinizde hizmet veren firmamız ücretli bir şekilde montajını sağlayabilir. Ürünlerimiz arasında en çok tercih edilen modellerimiz;
 • Açılır Kapanır Menteşeli Kapı Sineklikleri,
 • Sürgülü Kapı Sineklikleri,
 • Toplanır Sürgülü Kapı Sineklikleri,
 • Sürgülü Pencere Sineklikleri,
 • Stor Pencere Sineklikleri,
 • Menteşeli Pencere Sineklikleri

Sineklik İmalatı ve Satışı

İstanbul Sineklik Sistemleri, insan yaşamında kullanımı oldukça önemli olan sinekliklerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu doğrultuda sizlere uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Eviniz, iş yeriniz veya yazlığınız için kullanımı uygundur. Tüm yaşam alanlarında sinekler ve arı gibi canlıların ortama girmesini engellemektedir. Ahşap, metal ve PVC kapı ile pencereler için kullanılmaktadır. Eğer dilerseniz mıknatıslı kapı sinekliği modelimizi de tercih edebilirsiniz. Siz dışarı veya içeri girip çıktığınızda sinekliğin üzerinde bulunan mıknatıs sayesinde kendiliğinden kapanmaktadır. Sineklik sistemleri Günümüzde özellikle evi bahçeye açılan müşterilerimizin ilk tercihidir. Kullanımı basit, kurulumu pratik ve temizliği oldukça kolaydır. Sinekliği çıkartarak fırça ve tazyikli su ile yıkayabilirsiniz. Ancak fırça ile bastırmadan hafifçe yıkamanız gerekir. Eğer tercih edeceğiniz sineklik stor veya pileli ise nemli bez ile silmeniz en uygunudur. Yılda bir veya iki kere bu şekilde temizlik yapabilirsiniz. Bu durum sinekliklerin kirlenme durumuna göre değişmektedir. Yıkanılan sinekliklerin tam kurumasını bekleyin. Eğer çok sulu ise kuru bir bez ile suyunu alabilirsiniz. Ardından yeniden söktüğünüz gibi takmanız gerekir.
 
Firmamız keşif ve montaj hizmetini müşteri memnuniyeti için ücretsiz yapmaktadır. Kapı ya da pencerelerin ölçülerinin tam alınmasının ardından tercih ettiğiniz modeli kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sinekliklerin takımı oldukça basittir. Dilerseniz semtinizde hizmet veren firmamız aracılığı ile montaj hizmeti de alabilirsiniz. Kendi ölçüsünü almaktan emin olamayan müşterilerimiz firmamızın sunduğu ölçü hizmetlerinden de faydalanabilir. Ayrıntılı bilgi için mesai saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapı sinekliği İstanbul

Şimdilerde en basit kapı sinekliği İstanbul incelemesinde bile insanların karşılarına pek çok farklı model ve çeşit çıkabiliyor. Dolayısıyla en iyi sonuçları elde etmek isteyenlerin ilk aşamada sinekliği kullanacakları bölgenin tam ölçülerine sahip olması, sonrasında ise var olan modelleri inceleyerek seçimlerini doğru şekilde yapmaları gerekmektedir. Sineklik modelleri ile alakalı incelemeler yapıldığı zaman da görülebileceği üzere modellerin her birinin kullanım amacı aynı olsa da yapısal olarak farklılıklara sahiptirler. Dolayısıyla kullanıcılar sinekliği kullanacakları alanın var olan durumlarını inceleyerek buralara en uygun sinekliklerin hangileri olacağına karar verebilirler. Daha öncesinde sineklikler ile alakalı net bilgisi olmayanlar ise bizimle iletişime geçerek en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamış olurlar.

Sineklik Tamiri İstanbul

Altav Yapı olarak İstanbul sineklik tamiri ve yenileme işlerinizi aynı gün içinde uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Akordiyon, pileli, sürme, sök tak çıkar sineklik modelleri gibi sistemlerinin her türlü tamiri ve bakımı yapılmaktadır. Sineklik teli değişimi, sürme kapı tamiri ve diğer mekanik aksamlar da tamir edilmektedir. Sineklik tamiri uzmanlık isteyen bir iştir. Doğru kalınlık ve boşluk büyüklüğü iyi ayarlanmaz ise sisteminiz kısa sürede tekrar bozulacaktır.Bu yüzden 20 yıllık tecrübeli firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.  Sineklik tamiri İstanbul için bizi aramanız yeterlidir.
 
 1. Pileli Sineklik
 2. Plise Perde
 3. Çocuk Emniyetli İçe Açılır Sineklik
 4. Panjur Altı Pileli Sineklik
 5. İçe Geçme Pileli Sineklik
 6. Eşiksiz Pileli Sineklik
 7. Duble Sistem Pileli Sineklik
 8. Karavan Sinekliği ve Perdesi
 9. Sürme (Sürgülü) Sineklik
 10. Pileli Sineklik Plise Perde Bir Arada
 11. Cam Balkon Sinekliği
 12. İçe Açılır Kedi Sinekliği
 13. Gezer Sistem Pileli Sineklik