Antre duvar ayna kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Antre dekorasyonu, antre duvar ayna kaplama ile zerafet katabilirisiniz. Antre duvar ayna kaplama fiyatları en uygun olan Altav Ayna Merkezimizde İstanbulun her noktasına hizmet vermektedir. Özel kesim CNC baklava aynalarımız, dekoratif olarak yaşam alanlarınızın istediğinizin bölümüne yaptırabilirsiniz. 

Dekoratif baklava aynalar, iç tasarımda nasıl kullanılır ve şık, ferah ve zarif bir görünüm nasıl oluşturulur? Evinize zarif bir özellik eklemeniz için size ilham verebilecek bazı fotoğraflar ve fikirler seçtik. Genel olarak aynalar, herhangi bir odanın görünümünü dramatik bir şekilde değiştirebilir ve ona ışık, hacim ve derinlik katabilir. Bu orijinal baklava desenli aynalar , farklı dekoratif stiller ile kolayca harmanlanabilir ve ahşap, taş, seramik karo , deri, kumaş döşeme vb. gibi diğer kaplama malzemeleriyle birleştirilebilir . Bu dekor türü oturma odaları , banyo, mutfak, koridor ve çeşitli mekanlarda muhteşem görünür. Piyasadaki seçeneklerin çeşitliliği, alanı kolayca dönüştürmek için farklı yaklaşımlara izin verir.

Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama Antre duvar ayna kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA