Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna montajı Altav Yapı tarafından yapılmaktadır. Bakalva dilimli ayna, bizotelli cnc aynalar, antik ve pas görünümlü aynalar stoklarımızda mevcuttur.  Fark yaratabileceğiniz bir diğer şey ise aynanızın renkleri.

Düz ayna yanında, bronz, füme, beyaz, antik ve siyah renklerde aynalar var. Örneğin toprak tonlarının ağırlıklı kullanıldığı bir salon dekorasyonunda bronz ayna düz aynadan çok daha hoş duracak. Sıradanın dışında seçenekleri değerlendirmede fayda var.Duvardan duvara aynalar, özellikle de klasik salon dekorasyonlarında yemek odası duvarlarına çok yakışıyor.

Tabi bununla kendinizi sınırlamak zorunda değilsiniz. Koltuk arkası veya özel bir köşe, odada odak noktası yapmak istediğiniz herhangi bir bölümün duvarını boydan boya ayna ile kaplatabilirsiniz.

Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Tekirdağ Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA