Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul ve tüm illerimizde yükselen trend olan dekorasyonun vageçilmez argümanı haline gelen dekoratif baklava ayna modelleri alanlarınızı süslemeye devam ediyor. Altav Yapı olarak son pojemiz kapsamında İstanbul Çerkezköy ilçesindeki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz baklava ayna, dekoratif ayna modellerimiz tamamlanmıştır. Hazırladığımız baklava ayna ve dekoratif ayna modellerimizin müşterilerimizin isteği doğrultusunda salon, yatak odası, koridor, bina girişi gibi farklı alanlara uyguladık.  Müşterilerimize güzel günlerde kullanmalarını diliyoruz. 

Dekoratif ayna, baklava ayna, baklava dilimli ayna, eskiitme ayna veya ayna duvar olarak bilinen ve duvar dekorasyonu olarak kullanılan aynalar tüm Türkiye'yi sarmış durumda. Peki bu aynaların avantajları neler? Nerelerde kullanılırlar?

Dekoratif baklava aynalar kullanıldıklara alanları güzelleştimenin yanında mekana ferahlık ve genişlik katarlar. Dar mekanları geniş göstermek için geniş mekanlarda ise büyük ve geniş duvarları süsleyerek doldurmanızı sağlarlar.  

Dekoratif aynalar, baklava dilimli aynalar, bina girişlerinde, duvar ve tavanlarda, otel gibi binaların karşılama salonlarında, güzellik salonlarında, kuaförlerde, mağazalarda, evlerimizin salon, yatak odası, mutfak, giriş, tv ünitesi, yatak odası, banyo gibi bölümlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması Çerkezköy Dekoratif Baklava Ayna Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA