Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Eskitme Ayna Firması ve Flotal Eskitme ayna montaj yapılmıştır. Günümüzde cam levhaların bir tarafı ince bir gümüş tabakası ile sırlanma yoluyla elde edilmektedir. Bazı zamanlarda gümüş yerine alüminyum, altın veya platin kullanarak da uygulanır. Alüminyum içeren aynalar dalga boyutu 0,4 mikrondan bile küçük olan morötesi ışınları yansıtabilmektedir. Aynalar evlerde, ofislerde, restoranlarda, balo salonlarında kısacası her türlü mekânda dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. Işığın %100 yansıması neticesinde görüntü veren aynalar, kendi alanında çeşitli süreçlerden geçerek günümüze ulaşmıştır.

Önceleri metal bir yüzeyin parlatılması yoluyla elde edilen ayna, sonraları cam levhaların kaplanması ile elde edilmeye başlanmıştır. Günümüzde ise gümüş takviyesi kullanılarak üretimi yapılmaktadır.

Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj Eskitme Ayna Firması ve Eskitme ayna montaj

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA